ГРОМАДЯНСЬКА БЕЗПЕКА

Меню

 

Категорії
Аналітика [34]
Загальна [99]
Суспільство [66]
Право [21]
ЖКГ [21]
Самозахист [18]
Відео [5]

 

Статистика


 

Кулька

 

 

 

Погода

Погода в Украине


Головна » Статті » Суспільство

Ширка - це прекрасно :)

Колись, ще в незапам'ятні часи, відразу після квазіреволюції 2004 року - я казала, що всі_без_винятку українські політичні сили гівна варті і є гівном абсолютно нічим одна від одної не відрізняються. Всілякі скажені помаранчеві, біло-сердешні  чи блакитні зомбі - обирателі між сортами лайна - переконували мене, що все зовсім не так. Тобто, що таки да, всі вони - лайно, але їхнє улюблене лайно смердить трішки менше, а лайно неулюблене - взагалі з волосиною, а вони ж такі брєзгливі, ггг. 

Тому мене безмежно дивувало, що безумні люди чомусь вважають Мороза хіба що не ісчадієм ада лише за те, що він пішов в ту ширку, в яку вважав за потрібне. Глюпий дєдушко, як виявилося, просто зробив це дещо передчасно. Не роздуплившись, що серед українців на час його демаршу було ще забагато наївних, які сподівалися, що у інших політиканів наявна хоч якась моральність - вірніше, що аморальність їх всіх не є абсолютною,  як  температура −273,15 °C,  а може бути трохи вищою на умовній шкалі рівня підлості, підступності та цинізму.  Ні, любі зомбі, не сподівайтеся - це в фізиці досягнення абсолютного нуля температури суперечить законам термодинаміки, в той час як в безодню аморальності можна нєвозбранно падати вічно. 

Що, власне, нам і демонструють наші палітєгі. Якщо згадати наїзди та прогони тЮльків на регів та  регів на тЮльків, то стає дуже шкода нещасних фоннатів обох злочинних політугрупувань. Фоннати на форумах, а то й в реалі -  теж інтенсивно поливали одне одгного лайном, а тепер переживають неабиякий когнітивний дисонанс. Вони намагаються запхати картину світу, яка так раптово змінилася, в свої від природи слабенькі (а інших у людей, які серйозно сприймають палітегів - не буває) мізки. 

Особисто мені глибоко начхати на те, яку саме коаліцію та в якій конфігурації створили чи створять колись будь-які політичні угрупування - тому що це є їхнім невід'ємним правом. Єдине, що мене хвилює - це те, аби вони при цьому неухильно дотримувалися правил гри - навіть таких безглуздих та недосконалих, які наразі прописані в "політреформеній" Конституції. Навіть якщо БЮТ та ПР, заради вящої демонстрації серйозності своїх намірів лохторату,  влаштують сеанс групового сексу посеред Майдану Незалежності, я охоче дам їм корисні поради по темі ;)

Головне - аби вони при цьому не намагалися продовжити повноваження Верховної Ради. Ти диви, чого захотіли! Гулять - так гулять! Чого це лишень тільки на два роки продовжити? Давайте, пацани та дівки - продовжіть вже  навічно та зробіть депутатство спадковим! Подивіться на себе - ну чим ви не англійські пери, бидлота ви підпарканна?! 

Що ж стосується виборів Президента в парламенті, то це теж можливо. Але для початку слід сходити на вибори з таким пунктом в програмі, отримати підтримку виборців, і вперед - до повторення молдавського досвіду. Адже в Молдові нещодавно так і не вдалося обрати президента в парламенті з двох спроб через нестачу одного (!!!) голосу, і тому доведеться розпускати парламент та знову його обирати!  

Я недарма написала, що ширка - це прекрасно. Доблесні гівностратеги з БЮТ та ПР, як і в 2004 році, знову в своїх гівнодомовленостях АБСОЛЮТНО не беруть до уваги народ. Так-так, цих жалюгідних людішок, цей лохторат, який слухняно обирає між сортами лайна та цікавться всілякою фігнею на кшталт того, чи спить Юля з Нестором, або скільки проміллє вижер Югочка Луценга у Франкфурті - замість того, аби цікавитись думкою всіх цих персонажів з приводу відкритих реєстрів та кадастрів. 

Але навіть цей народ не можна "нагинати" безкінечно. Я переконана, що цей народ у найближчі сто років вже не вийде ні на який Майдан ЗА когось, але не виключаю, що він таки вийде - ПРОТИ чогось. Саме ця ширка, сподіваюсь, таки роздуплить навіть найнерозчєхльонніших - тих, чия наївність та сліпа віра таки примудрилися вціліти після того, як останні роки планомірно просиралися всі полімери ідеали Майдану. 

Годі казати, що я теж буду серед народу, який вийде проти продовження повноважень парламенту. Буду жечь сєрдца глаголом, да. А також я вмію битись, боротись та  робити Коктейть Молотова :)Джерело: http://infoporn.org.ua/2009/06/04/shyrka__ce_prekrasno_
Категорія: Суспільство | Додав: admin (07.06.2009) | Автор: Тетяна Монтян
Переглядів: 463 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]